căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Consultant vanzari prin telefon (telesales)" în oraș Iasi

0
Consilier vanzari

lajumate.ro Iasi

Angajăm consilier vânzări pentru magazin Bulgarini din Iulius Mall Iasi.

24.07|17:01

0
Agent vanzari

lajumate.ro 600 Iasi

Ai varsta cuprinsa intre 18 si 25 de ani ? Vino in echipa noastra ! Angajam tineri absolventi pentru postul de Agent de vanzari intr-un domeniu dinamic si interactiv. Program full time! Oferim salariu fix si procent din comision.

19.08|10:33

0
Consultanti vanzari (fete) Telekom

Telekom angajeaza consultanti vanzari (fete) fara experienta,salariu de 2000 de lei,telefon de serviciu + tableta. Pentru mai multe detalii sunati la nr 0786703949

31.08|11:37

0
Inginer Vanzari sisteme automate pt. Azteque Corporation

Descrierea postului: - Identifica potentialii clienti; - elaboreaza planurile de lucrari si bugetele in functie de comenzile primite, urmareste desfasurarea si finalizarea lucrarilor, atat din punct de vedere tehnic - montaj, cat si economic; - ofera suport tehnic si comercial pentru clientii din portofoliu; - ofera mentenanta/ rezolvare probleme tehnice aparute la clientii din portofoliu; - pune in functiune echipamentele tehnice instalate; - întocmeste rapoarte de activitate pe care le prezinta administratorului; - indeplineste obiectivele de vanzari si incasari, asigura cresterea volumului de vanzari. Cerinte: - Studii superioare tehnice – constituie un avantaj; - Nu se cere experienta in domeniul vanzarilor de automatizari, dar constituie un avantaj; - Posesor permis conducere categoria B valabil de minim 1 an; - Spirit intreprinzator, perseverent, onest, punctual, determinat spre atingerea obiectivelor, comunicativ; - Experienta in utilizarea PC-ului. Se ofera: - Pachet salarial atractiv si bonusuri în concordanţă cu rezultatele obţinute, telefon mobil de serviciu. - Program de lucru: Full-time; - Posibilitatea de a lucra intr-o companie cu vechime de peste 10 ani in domeniul automatizarilor; - Oportunitati de dezvoltare profesionala. Mulțumim pentru interesul acordat acestui job. Precizăm că vom contacta în vederea interviului, doar candidații care îndeplinesc cerințele descrise. Cv-urile se primesc pe email: office@automatizariportiiasi.ro

06.09|10:22