căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Angajez mecanic auto" în oraș Timisoara

0
Vopsitor auto

lajumate.ro Timisoara

Responsabilitati: - Vopsirea integrala a autoturismelor si a partilor de caroserie - Executarea acestora in termenele normate si la calitatea standardelor companiei - Stabilirea lucrărilor de vopsire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor ce necesită reparații - Identificarea pieselor necesare pentru repararea / remedierea problemelor de caroserie; - Depozitarea în siguranță a diluanților și a altor produse folosite în procesul de vopsire - Menținerea zonei de lucru curate și ordonate Cerinte: -Experienta in vopsitorie auto este obligatorie ( minim 1 an) -Dexteritate Ce oferim: -3500 NET (5983 BRUT) -5 zile proba de lucru -+25 de lei pe fiecare piesa vopsita -Fara bonuri de masa -Conditii foarte bune de lucru ( aer conditionat, caldura ) -Orar: 8:00 - 17:00 cu 45 de minute pauza de masa Sambata 09:00 - 13:00 Duminică INCHIS -Bonusuri de paste si de craciun -Se da avans si lichidare ( 15 - 30 ) -Se ofera RELOCARE ( Utilitatile se platesc de angajati )

09.09|18:52

0
Mecanici tinichigii vopsitori montatori auto

lajumate.ro 2000 Timisoara

Se ofera 12 euro pe ora net cazare gratuita masina de serviciu combustibilul suportat de firma contract nedeterminat card de sanatate.plecari imediate...pt mai multe detali sunati la nr de tel...0764145479

04.08|20:07

0
Angajez vanzatoare

lajumate.ro 2500 Timisoara

angajez vanzatoare pentru magazin in complex studentesc cu vanzare la geam.program 8 ore pe zi,14 zile se lucreaza 5 zile libere.salar de inceput 2500 lei in mana +taxe+ impozite + ciubuc.angajez pe perioada lunga de timp.salarul creste in functie de seriozitate,dedicatie si onestitate.

11.08|22:20

0
Angajez personal Inmedio Shopping City etaj 1

Inmedio Shopping city etaj 1Timisoara angajează agent/a vânzări. Cerințe obligatorii:studii medii. Program:full time, part time. Salariu atractiv. Persoanele interesate pot trimite cv-uri cu poză la adresa de email inmedio179@yahoo.com .

27.08|06:03

0
Angajez bucatar, ajutor bucatar, lucrator comercial, casier

Restaurant 3F, Kntina by 3F va deschide un nou restaurant in cadrul City Business Centre , Timisoara, zona Piata 700. Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, cu program de luni pana vineri si sa beneficiezi de un salar atractiv, trimite cv sau suna la 0730262626. Pozitii cautate: bucatar, ajutor bucatar, casier, lucrator in alimentatie publica.

24.07|20:07