căutare Posturi vacante și CV în oraș Suceava

0
Transatori - abator de păsări în Germania

lajumate.ro Suceava

Abator de păsări în Germania, angajează persoane cu vârsta între 20-45 de ani. AVANTAJE: 1. Card european de sănătate ; 2. Cazare asigurată și gratuită ; 3. Transport de la cazare până la locul de muncă asigurat și gratuit ; 4. Contract de muncă pe perioadă nedeterminată ; 5. Echipamentele de munca sunt aigurate de catre angajator gratuit; 6. Nu este necesară cunoașterea limbii germane; 7. Nu este necesară experiența în domeniu; 8. Nu se percepe nici un fel de comision LA ANGAJARE; 9. Fără costuri în plus, fără taxe ascunse; 10. Plecări din aproape toate orașele din țară; Plata se face ASTFEL: 1.PENTRU DEZOSARE PULPA DE PUI- pe kg/carne dezosat. 2. PENTRU PULPA DE CURCAN- salariul este fix. ATENTIE LA URMATOARELE DETALII: Se munceste 10 ore/zi cu pauze organizate; Stat in picioare la temperaturi de 4-7 grade; Costul transportului până la destinație va fi suportat de către angajat cu o companie specializata pentru transport persoane sau cu orice alt mijloc de transport doriti sa ajungeti. ATENTIE, banii de transport se achita direct companiei de transport, nu noua. Când se ajunge la destinație veți fi preluaț de o persoană desemnată, care vă va ghida pas cu pas. Locuri limitate! PERSOANELE INTERESATE SUNT RUGATE SĂ SUNE LA TEL : 0746391295

02.12|18:23

0
Praxis.Medicina de familie

lajumate.ro 10 Suceava

Vand Praxis Medicina de familie 2000 de asigurati

11.12|22:25

0
Consultant/broker asigurari

Descrierea jobului: Intermedierea produselor de asigurare de orice fel, pentru persoane fizice si juridice, la toate societatile de asigurare din Romania. Candidatul Ideal: Persoana dinamica, sociabila, dornica sa obtina un profit suplimentar din incheierea politelor de asigurare. Minim studii medii. Beneficii: -Program flexibil,fara TARGET, calificare continua, oportunitati de promovare si dezvoltare personala. -Recompensele banesti cresc in raport cu implicarea si timpul acordat. -Veniturile sunt pe baza de comision din politele incheiate. Mai multe detalii la numarul de telefon 0743094409.

28.11|19:30

0
Vanzatoare magazin

angajam vanzatoare magazin alimentar burdujeni.! conditi de munca foarte bune..program de 8 ore..plus libere..salariu atractiv..! cerem si oferim seriozitate,,,! relati la tel 0744144466

16.01|10:24